Týden 15. a 16.

Oujé, další dva týdny za námi. Udělala jsem v tom svym prostopášnym životě zas další významnej krok, uvidíme, kam teda vede, ale zatím je to príma. Jsem pěkně ochrápaná, mám za sebou řádnej flám, kterej byl bezva. Včera odpoledne jsem měla chvíli roupy, že bych někam šla, ale T. přiletí až v noci. Tak nás čeká pivko dneska, to se těším.

Pustila jsem se aspoň do úklidu, měla jsem v pokoji pěknej mrdník. A teď se budu už jen poflakovat. A možná psát, uvědomila jsem si, že jsem ty svoje rozepsaný šuplíkovky úplně zazdila a docela mě to mrzí. Chtěla bych sepsat „knížku“ o všech těch mých bláznivých známostech, by mohla bejt sranda. Tak uvidíme.

A teď už k samotným fotenám.

9. 4. 2019

Koncert Ondry Škocha mě trošku znavil, ale bylo to moc super. I tak jsem zvládla zajít odpoledne na nákup a pak jela za A., že si dáme vínečko na vyhlídce. Bylo to príma, akorát foukalo a byla poměrně velká zima. I tak jsme asi do půl desátý debatovali, A. mi vyprávěl co se dělo na chatě, kam jsem (naštěstí) nejela. Pak jsme ještě chvíli pokračovali na zastávce, kde už nám taková zima nebyla. Domů jsem přijela překvapivě brzo, tak mě ještě naši pozvali na víno do obýváku.

10. 4. 2019

Trochu nám to v práci vázne. Hlavně teda v tomhle případě. Měli jsme jen samý vánoční a zimní YC, tak jsem měla radost, že konečně dorazily nějaké aktuálnější vůně. No a samozřejmě jsem si už dvě svíčky a několik vosků odtáhla domů. Je to hrozný se mnou.

11. 4. 2019

Víla típla cígo a zbavila se věnečku… Další pracovní den, ani se nic moc nedělo, akorát jsem po směně měla v kase o 550,- víc, tak jsem měla radost. I když nechápu kde se to tam vzalo, koupila jsem si za to aspoň tu YC svíčku… 

12. 4. 2019

A zas zasloužené volno. Takže taková ta klasika – vinted, blog, úklid, ukuchtila jsem si toto, pak úprava xichtu a hurá do hospody na víno. Tentokrát dámská jízda s T. a V. „To je hrozný, vy vypijete dvě flašky a odcházíte střízlivá.“ No a můžu snad za to?

13. 4. 2019

Sobota byla fajn, sice jsem byla nějaká nachcípaná a odřekla jsem tedy výlet do Pardubic, ale večer jsem strávila v Hospůdce s kamarádama. Popíjeli jsme dobrý pivčo a hráli švábí salát, to jsme se nasmáli. Kamarádi odešli kolem půlnoci, mně se domů ještě nechtělo, tak jsem napsala mH., jestli teda nechce přijet. Přijel.

14. 4. 2019

Neděli jsem trávila doma, objednávala jsem si nějaký společenský hry, ať taky můžu do Hospůdky něco sem tam přinést. Pátrala jsem po ErHá., věnovala jsem tomu fakt dost času a prostě prd. Holt se budeme muset osmělit osobně… A na fotce svícínek, co jsem dostala k Velikonocům.

15. 4. 2019

A zase do roboty. Hm. Ne že by se mi chtělo, celkem jsem si na to volno zvykla. V práci jsem byla nějaká lenivá, tak jsem si všechno nechala až na druhý den…

16. 4. 2019

Na hovno den. Chtěla jsem si předělat tenhle regál (na fotce už je teda hotovo), a chytla mě taková migréna. Vůbec jsem nevěděla, co se děje, neviděla jsem na jedno oko, hučelo mi všude, takže jsem neslyšela, bylo mi strašně blbě, brnělo mi tělo, jazyk. Jsem myslela že mě trefilo. 

17. 4. 2019

Středu jsem trávila doma. A moje láska by měla narozeniny, není snad den, kdybych si na něj nevzpomněla. Byl to pan pes.

18. 4. 2019

Den, který neměl chybu! Nejprve jsem si užívala opuštěný den, kdy jsem byla konečně sama doma, pak jsme s bráchou šli na pivčo. Potkala jsem venku mou platonickou lásku, která mě pozdravila. Koncert TG byl bombovej a afterpárty v Hospůdce legendární. Není nad 3 hodiny spánku!

19. 4. 2019

Bydlí tu nějakej neoceněnej umělec. Není to poprvý, co se u týhle popelnice válel nějakej obraz. V práci byl opruz, byla jsem opilá láskou a vodkou a nic se mi nechtělo. Po práci jsem jela na chvíli za prababi.

20. 4. 2019

Prázdný OC, nuda, Bukowski. Koupila jsem našim nějakou velikonoční nadílku a celý den odpočítávala minuty k odchodu. Tyhle směny přes svátky by měli zakázat. Ale tak, aspoň budou prachy.

21. 4. 2019

Boží den. V práci sice horší nuda než v sobotu, ale mejdan s kolegyní byl bezvadnej. Nejprve vínečko na Strahově a pak vpád do Hospůdky. Sodomie, konečně výměna kontaktů. Dá se zamilovat do někoho, koho člověk vůbec nezná?

22. 4. 2019

Konečně volno!!! Trávila jsem ho doma, úklidem, blouděním a sněním. Večer vínečko s našima a pak hurá do říše snů!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.