O mně

Moje blogovací cesta započala zhruba před 12 lety. Poprvé jsem na „založit nový blog“ na blog.cz klikla s cílem věnovat se mé oblíbené kapele Red Hot Chili Peppers. Bylo to v dobách růžových blogísků, pixelek, bleskovek a dalších pubertálností.

Asi o rok později jsem se rozhodla založit další virtuální působiště, jelikož jsem měla chuť se podělit se svou sbírkou autogramů. Kolem roku 2008 jsem propadla české hudební scéně a tím začalo jedno velké dobrodružství s kapelou Chinaski a Tomášem Klusem a Jiřím Kučerovským. S přáteli jsme jezdili na koncerty po celé republice a zažívali jednu srandu za druhou. Díky tomu jsem se věnovala reportážím a také prvním deníčkům.

Pokud si dobře vzpomínám, začátkem léta 2011 jsem se stala právoplatným členem Autorského klubu, kterému šéfoval Standa a já se díky tomu považovala za součást komunity. Kromě samotnému psaní jsem se věnovala i soutěžím – povídka „Jak jsem přestala věřit na Ježíška.“ se umístila na krásném 4. místě. Hádala jsem blogera, fotila na TT. Dokonce se mnou vyšel i rozhovor na Srdci blogu.

O dva roky později mi moje virtuální identita začala lézt na nervy. Rozhodla jsem se pro změnu působiště, kde jsem byla až do minulého týdne. Technické problémy a neustálé lhaní ze strany současných správců mě vyhnalo do vlastního. A já se na to těším.

Jsem K. Je mi 26 let a pocházím z Prahy. Celý můj život je takový jeden velký boj. Po střední škole jsem neměla štěstí v hledání zaměstnání, takže jsem se poflakovala mezi pracákem a pochybnýma brigádama. V roce 2014 jsem úplnou náhodou nastoupila do jednoho českého vydavatelství, které můj život obrátilo vzhůru nohama. Po čtyřech letech jsem z osobních důvodů utekla a cesta osudu mě zavedla do jedné velké firmy, která otevřela pobočku papírnictví, a pokud vše bude pokračovat tak skvěle, jak to začalo, mám šanci udělat slušnou kariéru.

Kde na štěstí stále čekám je v oblasti milostných vztahů. Svého prvního chlapce jsem bez vysvětlení poslala do háje a od tý doby mě karma trestá ne příliš dobrými známostmi. Za první vážnou považuji Ex., ze kterýho se vyklubal psychopatický blázen, který zejména po návratu z hospody rád pouštěl hrůzu, vyhazoval mě na ulici, ponižoval, znásilňoval a díky tomu jsme měli doma pěknou Itálii. Po něm se v mém životě mihl pošťák F., který se nikdy k žádný velký akci nevyburcoval. Téměř všechno zůstalo u jeho plánů, které psal z gauče. A tak mi do tý relativní nudy a klidu vlítl uragán. Ukrajinec Er., kterej si nevěděl rady ani se svou minulostí, natož s přítomností. V minulosti si odseděl 3 roky ve vězení a nedovedl se 100% přepnout na normální život. Díky maléru, který způsobila moje bývalá chlebodárkyně, se namočil do dalšího kolotoče průserů a svoje deprese začal zahánět drogama a chlastem. A pak jednoho dne opět zmizel a já netuším, jestli se ještě někdy uvidíme.

Nejsem ničím extra odlišná od ostatních, možná jsem trošku naivní a jednám dost impulzivně. Často se do věcí vrhám po hlavě. Bývám dost dlouho klidná, ale když mě někdo dlouho štve, lítaj pak talíře. Razím heslo: „Vyspím se v hrobě.“ takže se snažím věnovat hodně zájmům a koníčkům. Sbírám hračky z kinder (i jiných) vajíček, v minulosti jsem rozesílala žádosti o autogram mým oblíbencům. Zbožňuju drahé kameny, zajímám se o zvířata a přírodu.

Nemůžu žít bez kultury. Pravidelně chodím do divadel a ještě pravidelněji na koncerty. Ze zahraniční hudby miluju Sunrise Avenue, RHCP, Linkin Park… V našich končinách Chinaski ve staré sestavě, Tomáše Kluse, Jirku Kučerovskýho a jeho Animé. Poslední dobou ulítávám na rapu – Marpovi & TG, IronKapovi, Sharlotě a mnohých dalších. Nejnovější láskou je kapela Schodiště, která mě dostala svými vtipnými texty a nekonečnou energií.

Ráda tvořím – pracuji na svém vlastní internetovém obchůdku, kterej jednou prostě bude. Fotím – respektivě cvakám – a z momentek pak skládám deníček. Píšu – jelikož můj život je jedna velká jízda, věřím, že i nějakou tu knihu, alespoň do šuplíku, napíšu.

A o tom všem se u mě dočtete. Vyjadřuju se tak, jak mi zobák narostl. Blog považuji za nejlepší terapii a budu moc ráda, když ke mně budete chodit i zde na nové adrese a budete dál ty moje VKV a pracovní radosti sledovat.

Publikováno v Blog

7 komentářů: „O mně

  1. Holka ty máš divoké zážitky. 🙂
    Užívej života a tvoř, to je důležitý. Přeji ti, ať se ti tu na novém líbí. 😉
    Já už jsem na novém také, jen na jiném serveru. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.