Týden 21. a 22. (2020)

Snažím se dodělat všechny resty, abych si očistila karmu. Tak se omlouvám, že tu máte takovou nálož naráz. Už nemůžu. Jsem děsně vyčerpaná, usínám ve stoje, ale když si lehnu, úzkost mi nedovolí spát. Nevzdávám se. Já se nikdy nevzdávám.

20. 5. 2020

Tak jsem po sto letech vyrazila za prababi, babi a tetou. Bojej se corony, takže návštěva byla fakt divná, seděla jsem tam v roušce, prababi mě neslyšela… Po hodině jsem utekla, zašla do DM na velkej nákup a do Lidlu. Protože večer jsem měla menší posezení s T. a Fí. v parku. Ale bez dárku, prý logistický problém. Ale i tak to bylo prima.

21. 5. 2020

Přes den jsem si dělala návrh na minizahrádku se sukulentama. Jo, to jsme měli ještě plno plánů. A teď… Kurva, už zas řvu. A večer hledání čtyřlístků a badminton. 

22. 5. 2020

Pátek byl v klidu. Šli jsme se projít na čtyřlístky a pak vyzvednout nějaký věci do Mallu a Alzy. A večer filmy a odpočinek.

23. 5. 2020

Super výlet do Nymburka. Vzteklý kachny, nutrie která mě kousla, procházka podél Labe, pohoda, klídek. Pak večeře v nějakým podniku na náměstí, když už konečně otevřeli ty zahrádky, A doma pak odpočinek.

24. 5. 2020

Naši slavili 30. výročí od svatby, tak pozvali mě a bráchu i naše partnery. Oba se zúčastnili a byla to nakonec hezká oslava. Ještě ten den jsem byla přesvědčená o tom, že to mám taky napořád… Ani jsem nic nevyfotila, jen děsnej bordel v ulici. 

25. 5. 2020

Tak nám konečně otevřeli ty hospůdky. A to se muselo oslavit. 

26. 5. 2020

Jsem si zas zazařizovala. Jela jsem na plno míst, potkala jsem třídní ze střední školy, která mě kupodivu poznala, uvařila dobrej oběd a ještě jsme zašli na čtyřlístky a badminton.

27. 5. 2020

Tohle byl taky zas „vtipnej“ den. Mám dojem, že jsem byla konečně na terapii, potřebovala jsem ji jako sůl. Pak jsem šla za Šaff do divadla, měla jsem dobrou náladu. Vernisáž byla fajn. Ňuf čekal až vzlítne raketa, no a mně chcípl mobil, smazala se mi celá karty a protože jsem neměla asi měsíc čas na zálohu, tak jsem si připadala fakt totálně na hovno. Takže jediná fotka co mi zbyla, byla tahle čmouha, co jsem posílala bráchovi… Takže jsem plakala a lkala a Ňuf to chudák celý poslouchal a nevěděl co si se mnou počít.

28. 5. 2020

Ráno jsem byla ještě celá rozzuřená z tý karty, takže sestra u doktorky, kam jsem šla, se lekla,  jestli nemám coroňáka, protože jsem měla zvýšenou teplotu a strašně vysokej tep. I tak jsem šla s bráchou pak na beďas, na čtyřlístky a na pozdí oběd. Domů jsem se těšila, že budu mít po dlouhé době pré. Uklidila jsem a natáhla se ke Krimi příběhům s vínečkem. Ňuf ale přišel brzo a navíc v nějaký depce.

29. 5. 2020

To byl dobrej den. Nechtělo se mi vařit, tak jsme si objednali nějakou celkem dobrou japonskou kuchyni a večer jsem šla s T. a Fí. do Hospůdky, protože dárek už dorazil a tedy mi chtěli pogratulovat. A dostala jsem svou vysněnou loutku!!! 

30. 5. 2020

A další prima den. I když jsem do noci hýřila, naplánovala jsem procházku po končinách ruzyňských. A tam jsme narazili na čtyřlístkový ráj. Takže jsme doma pak asi 3 hodiny lisovali, to byl hroznej masakr. 

31. 5. 2020

Bylo hnusně, tak jsme výlet vyměnili za návštěvu pražské krokodýlí zoo. To bylo fajn, dokonce jsme si pochovali i krokodýlka. Počasí se vyjasnilo, tak jsme si zašli na oběd do Fraktálu, kde jsme si narvali břicha, tak jsme to šli rozchodit do Stromovky.

1. 6. 2020

Ráno pohovor, kterej samozřejmě zas nedopadl. Tak jsem přišla domů a celá z toho vyčerpaně usnula. Ani to Schodiště mě nějak nemotivovalo vylézt. Ale přemluvila jsem se a nakonec jsem byla ráda, byl to dobrý koncert. Akorát doma mě zas přepadla depka, tak Ňuf utěšoval a utěšoval.

2. 6. 2020

Pořídila jsem si chytrý hodinky, abych byla zdravá a zhubnutá. A tak jsme je šli otestovat na badminton. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.