Veselá Dílna

Přátelé, kamarádi, náhodní čtenáři.

O tom, že chci vlastní eshop, jsem mluvila už roky. První takové nápady jsem měla někdy po maturitě. Pak jsem to nechala uležet a zhruba před 3-4 lety začaly postupně přicházet konkrétní představy, které jsem se pokoušela (z)realizovat.

Byla  to dlouhá cesta, kdo mě zná, tak ví, že díky letošnímu létu i poměrně chvílema smutná, ale neuvěřitelné se stalo skutečností, zatla jsem zuby a rozhodla se, to nevzdat. Výsledek můžete posoudit sami.

Stránky mají vlastní příběh, snažila jsem se je udělat zábavné, veselé, aby vás zkratka bavily. Budu ráda, když nás podpoříte i na přidružených sociálních sítích (máme Instagram a Facebook), kde se dovíte o novinkách.

Největší dík patří pak mámě – která mi dala ten nejhlavnější nápad, tátovi, kterej mi pomohl s některými technickými věcmi okolo, Fílovi, ten vymyslel Caneton a od toho se pak všechno co se týče příběhu odvíjelo, Radoslawovi, kterej mi dal to odhodlání a pocit, že co dělám, má nějaký smysl a našel asi bambilion čtyřlístků, a samozřejmě všem přátelům, kteří mi dávali zpětnou vazbu a zároveň už testují první výrobky. Jmenovat nebudu, vy víte 🙂

Závěrem bych vás chtěla moc poprosit, pokud znáte někoho, komu by se náš sortiment mohl pozdávat, budu neskonale vděčná, když na nás odkážete.

A teď už konec zdržování, klikněte na domeček a jste tam. Wiiii.

4 komentáře: „Veselá Dílna

  1. Ahoj, podívala jsem se na tvé výrobky. Líbí se mi ty magnetky, jeden bych chtěla s tím čtyřlístkem, ale za poštovné bych dala více než za magnetek. myslíš že by bylo možné se někde v Praze sejít a osobně ho předat? času máš snad dost, zatím nepracuješ, a já si čas udělám , V tom případě bych si vzala dva, taky s tím motýlem, Díky

    1. To by šlo. Tento týden mám nějaké pochůzky a pohovory. Napiš mi prosím na ten firemní email (info zavináč veseladilna.com) – aspoň otestujeme jestli fungují 😀 a zkusíme domluvit nějaké místo a čas.

  2. Super, moc gratuluju! Tvůj blog pečlivě sleduju a stále držím palce, ačkoliv jsem teď poslední dobou nekomentovala. Snad už se brzy vše v dobré obrátí, a to jakýmkoliv způsobem. Určitě si něco objednám, však taky Vánoce se blíží. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.