Týden 11. a 12. (2020)

Padá to na mě. Pořád nemůžu pořádně jíst. Jakmile se zavřou dveře pokoje a já tu zůstanu sama mezi čtyřmi stěnami plná výčitek svědomí, mám pocit, že zešílím. Změna žádná, zítra jdu na terapii, tak čekám co mi poradí odborník. Ale držím se své obsese, dodělat resty a pak se to hned… Tak pojď, projekte, pojď… I když je to mazec teda, prohlížet ty fotky. Hm, tady ho dokonce máte, poprvý se uvolil vyfotit i na můj osobní blog. Achjo.

11. 3. 2020

Kuchyňské experimenty. Nejdřív jsem zkusila první domácí sushi a pak jsem upekla banánový muffiny. Obojí mělo úspěch a zmizelo to během chvilky. Hospodyňka pořádná…

12. 3. 2020

Ňuf v práci, tak jsem si udělala procházku na Anděl, kde jsem koupila malý lahvičky na jatárky, které jsme našli. Tak jsem nakoupila v Tescu, tak jsem uvařila dobrou bramboračku. A pak jsem si ještě zacvičila. Konečně se mi ta váha trochu začala hnout směrem dolů.

13. 3. 2020

A přišla corona. Kvůli tomu jsme se taky rafli, bála jsem se ho pustit do Polska, aby nezavřeli hranice, protože nikdo nic nevěděl. To jsme se rafli už den předem, když přišel z práce. Těšila jsem se celkem na terapie, ale moje doktorka si to blbě napsala, takže jsem nakonec měla útrum. Šla jsem tedy s bráchou aspoň do Hospůdky. Kdo mohl tušit, že nám ji na tak dlouho zavřou a co se všechno bude dít.

14. 3. 2020

Protože odjel a ještě mi kecal, že za hranice nepoleze (a lezl), tak jsem byla celkem nervní a šla navštívit babičku, aby mi z toho tolik doma nešibalo. Naštěstí se vrátil. A pak nás fakt zavřeli doma a nastalo hodně divný období.

15. 3. 2020

Tak jsme konečně uklidili vánoční stromek. A vlastně úplně všechno, okna a tak. Já k tomu udělala sushi a večer jsme si dali červené víno, koukali na filmy a cpali se.

16. 3. 2020

Tak jsme si pomixovali nějaké ty vitamínky. Abychom byli odolní proti coroňákovi.

17. 3. 2020

Ostravak ostravski. To byla ale blbost.

18. 3. 2020

Snídaně do postele. Jooo, to jsem si užívala. 

19. 3. 2020

Novej klip od TG. Jojo, to můžu. A pak jsme si to rozdali v pexesu.

20. 3. 2020

A takhle nějak probíhal jeho HO. Styl.

21. 3. 2020

Poprvý od vyhlášení nošení roušek jsem vylezla z domu. Na pusu jsem si dala TG šátek, ale nedalo se v tom absolutně dýchat. Hrozný. Prošli jsme se na kopřivy do lesů na Cibulce, tam to máme rádi.

22. 3. 2020

Sušeníčko sušení. Sušička při stěhování zůstala v bytě, kdo ví, kde (oba) jsou. A to jsem měla takových plánů teď na léto. Ale tak, třeba ještě není všemu konec. Ráda bych psala něco o tom konkrétním dnu, ale nic se moc nedělo, když jsme byli furt zalezlý doma. A ten otřes z možného konce je v tuhle chvíli silnější a intenzivnější.

23. 3. 2020

Kafe z lásky. Zas se mi chce řvát. Ale už nemám sílu.

24. 3. 2020

Klasickej den. Krátká procházka, pár čtyřlístků a večer jsem upekla tvarohovomakový koláč. Povedl se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.